Warning: Call-time pass-by-reference has been deprecated - argument passed by value; If you would like to pass it by reference, modify the declaration of array_multisort(). If you would like to enable call-time pass-by-reference, you can set allow_call_time_pass_reference to true in your INI file. However, future versions may not support this any longer. in /3w/czechian.net/b/bband/galerie.php on line 44
galerie opraskuu
Malá omluva: nadpisy jednotlivých bloků z provozních důvodů nemohou zobrazovat diakritiku. Po klikntí na obrázek se zobrazí onen stejný ale ve vyšším rozlišení. Pokud máte nějaké pěkné, či aktuální fotky, které stojí za uveřejnění, tak je zde s radostí umístíme.
    Vítám vás v sekci obrázky. Původně jsem sem chtěl naaranžovat pár obrázků jako takovou prezenataci (něco jako ve staré verzi stránek), ale nakonec jsem vymyslel, že to je z větší části pro lidi znalé situace, tak jsem to udělal tak jak jsem to udělal. To řazení jednotlivých událostí někomu může připadnout podivný... no jo.. je. Mě se to tak dobře dělalo, respektive ono se to tak dělá samo. m.